درباره ویولت

تشک ویولت

شرکت آسا ایرانیان با 20 سال تجربه در زمینه تولید و عرضه تشک ویولت و کالای خواب فعالیت می نماید .

ویولت با عرضه تشک های طبی متناسب با آناتومی طبیعی بدن می کوشد گامی در پیشگیری و بهبود مشکلات ستون فقرات و کمر درد های مضمن بردارد و در این راستا از پیشرفته ترین اصول علمی و فناوری های روز دنیا مانند مموری فوم ، فنر های منفصل ، پارچه های گرد بافت و ژاگارد و سایر موارد اولیه روز دنیا بهره می برد .

ازافتخارات تشک ویولت ابداع و به کار گیری اسکلت بندی و ساختاری سازگار با طبیعت و شکل بدن در تشک ها و دیگر محصولات کالای خواب ویولت می باشد که با ضمن استراحت عمیق و آرام بخش در تجهیز و تأمین نیاز ادارات دولتی ، نهادها ،سازمان های مختلف ، هتل ها، بیمارستان ها و… نقش مهم و موفقی را ایفا نموده است .

استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات مکانیزه و پیشرفته بهره گیری از افراد متخصص و آگاه به دانش روز دنیا باعث ایجاد کالای خواب با کیفیت بالا و مرغوب می گردد و استفاده از کالای خواب مرغوب بهداشت خواب را تضمین می نماید .

ویولت در تلاش است با استفاده از تمام توانایی هایی که در اختیار دارد با اعتقاد به اصل مشتری مداری تأمین بهداشت خواب مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید و تحقق این امر مهم را جزو وظایف خود می داند.